Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Jachetă fleece pentru bărbaţi - Frosty 527 - turcoaz
123,88 lei - 128,71 lei
Jachetă fleece pentru damă - Frosty 528 - alb
119,55 lei - 122,34 lei
Jachetă fleece pentru bărbaţi – Frosty 527 – verde măr
123,88 lei - 128,71 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
527-Frosty-92
Categorii: Geci, Îmbrăcăminte
Descriere
Jachetă fleece pentru bărbaţi
Descriere:
– material izolant
– interiorul gulerului prezintă bandă în culoare contrastantă
– fermoar spiralat pe toată lungimea cu protecţie pentru bărbie
– buzunare cu fermoar spiralat
– tivul inferior este prevăzut cu șnur elastic
– cusături decorative
– tratament anti-scămoșare pe partea exterioară
Se poate personaliza prin:
– broderie
– gravură laser
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, 4XL, L, M, S, XL |
| Culoare | verde măr; |
| Sex | De bărbaţi; |
| Gramaj | 220 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| Tratament | tratament antipilling; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; gravură laser; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
Tabel marimi








