Jachetă pentru damă – Softshell Jacket 510 – negru
Indisponibil
Jachetă pentru damă
Descriere:
– softshell cu membrană în trei straturi
– croială cambrată
– fermoar spiralat în sens invers pe toată lungimea cu protecţie pentru bărbie
– tivurile mânecilor sunt ajustabile prin sistemul velcro
– buzunare cu fermoar spiralat în sens invers
– buzunar aplicat pe interior la nivelul pieptului cu suport pentru căști
– buzunar la nivelul mânecii
– elemente reflectorizante
– fleece interior cu finisaj antiscămoșare
– părţi laterale și platcă cu imprimeu (doar la culoarea 00)
– Recomandări de îngrijire a produselor din softshell
– acest produs nu se va mai fabrica în continuare, este înlocuit de produsul 537
Se poate personaliza prin:
– broderie
– sublimare
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
| Greutate | 0,77 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL |
| Culoare | Negru |
| Sex | De damă; |
| Gramaj | 300 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 94 % poliester; 6 % elastan; |
| Material | softshell; |
| Rezistenţă la apă | 14 000 mm; |
| Permeabilitatea | 2 000 g/m²/24 h; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; sublimare; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |








