Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Hanorac pentru bărbaţi/copii - Essential 406 - portocaliu
90,99 lei - 92,19 lei
Jachetă fleece unisex - Effect 530 - negru
139,32 lei - 141,30 lei
Tricou polo pentru damă – Pique Polo 210 – midnight blue
51,60 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
210-Pique Polo-87
Categorii: Îmbrăcăminte, Tricouri polo
Descriere
Tricou polo pentru damă
Descriere:
– model cambrat ce prezintă cusături laterale
– gulerul și manșetele sunt din material raiat 1:1, cu două dungi decorative în relief
– fentă îngustă cu cinci nasturi de culoarea materialului de bază
– interiorul gulerului prezintă o bandă confecţionată din acelaşi material precum cel de bază
– la nivelul umerilor sunt prezente cusături de întărire
Se poate personaliza prin:
– broderie
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, L, M, S, XL, XS |
| Culoare | midnight blue; |
| Sex | De damă; |
| Compoziţia materialului | 65 % bumbac; 35 % poliester; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Gramaj | 200 g/m²; |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
Tabel marimi








