Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Blugi de muncă pentru bărbaţi – Vertex W08 – denim închis
Indisponibil
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
W08-Vertex-A9
Categorii: Îmbrăcăminte, Îmbrăcăminte de Lucru, Pantaloni
Descriere
Blugi de muncă pentru bărbaţi
Descriere:
– finisaj anti-murdărire
– talie elastică curbată
– clin la îmbinarea pantalonilor cu 6 % elastan
– 10 buzunare multifuncționale
– buzunare genunchiere
– ventilație spate genunchi
– inel D din plastic
– buclă pentru unelte
– material CORDURA® cu durabilitate ridicată în culoarea 01 (doar la culoarea A9)
– elemente de contrast
– pantalonii pot fi alungiți
– certificare conform standardului EN 14404 + A1 (tip 2, nivel 1) în combinație cu genunchierele A99
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Mărime | 44, 46, 48, 48 long, 50, 50 long, 52, 52 long, 54, 54 long, 56, 56 long, 58, 58 long, 60, 62 |
| Culoare | denim închis; |
| Sex | De bărbaţi; |
| Material | Cordura®; |
| Compoziţia materialului | 100 % bumbac |
| Gramaj | 430 g/m²; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
| Tratament | finisaj anti-murdărire; |
Tabel marimi








