Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Inapoi la produse
Pantaloni pentru bărbaţi/copii - Comfort 607 - negru
77,98 lei - 98,02 lei
Colanţi pentru damă – Balance 610 – alb
43,67 lei - 46,97 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
610-Balance-00
Categorii: Îmbrăcăminte, Îmbrăcăminte de Lucru, Pantaloni
Descriere
Colanţi pentru damă
Descriere:
– materialul elastic conferă stabilitate formei
– ideali pentru activităţi sportive și cele desfășurate în timpul liber
– croială slim fit fără cusături laterale
– talie elastică
Se poate personaliza prin:
– broderie
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, S, XL, XS |
| Culoare | Alb |
| Sex | De damă; |
| Compoziţia materialului | 95 % bumbac; 5 % elastan; |
| Gramaj | 190 g/m²; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Etichetă | satin |
| Personalizare | broderie; serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
Tabel marimi








