Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Eşarfă unisex – HV Twister 3V8 – galben reflectorizat
Indisponibil
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
3V8-HV Twister-97
Categorii: Protecția Capului, Șepci
Descriere
Eşarfă unisex
Descriere:
– croială tubulară ce prezintă cusături
– material în culoare fluorescentă, cu capacitate de uscare rapidă
– benzi reflectorizante
– margini cusute
– utilizare multiplă (variante prezentate pe ambalaj)
– 50 × 26 cm
– acest produs nu se va mai fabrica în continuare
Se poate personaliza prin:
– serigrafie directă
– sublimare
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Mărime | uni |
| Culoare | galben reflectorizat; |
| Sex | Unisex |
| Gramaj | 190 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Etichetă | satin |
| Personalizare | serigrafie directă; sublimare; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
| Material | benzi reflectorizante; |
Tabel marimi








