Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Şapcă unisex - 5P 307 - albastru azuriu
14,03 lei - 19,67 lei
Căciulă unisex - HV Reflex 3V5 - galben reflectorizat
18,07 lei - 25,35 lei
Eşarfă unisex/pentru copii – Twister 328 – roz neon
11,19 lei - 15,72 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
328-Twister-89
Categorii: Protecția Capului, Șepci
Descriere
Eşarfă unisex/pentru copii
Descriere:
– croială tubulară
– material cu capacitate de uscare rapidă
– utilizare multiplă (variante prezentate pe ambalaj)
– 50 × 26 cm
Se poate personaliza prin:
– serigrafie directă
– sublimare
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Mărime | uni |
| Culoare | roz neon; |
| Sex | UNISEX/KIDS; |
| Gramaj | 135 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | satin |
| Personalizare | serigrafie directă; sublimare; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
Tabel marimi








