Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Fleece căciulă unisex – Practic 519 – negru
20,92 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
519-Practic-01
Categorii: Geci, Îmbrăcăminte
Descriere
Fleece căciulă unisex
Descriere:
– 2 în 1 – căciulă și fular
– material izolant
– șnur de ajustare în culoarea 01
– cusături decorative
– tratament anti-scămoșare pe partea exterioară
Se poate personaliza prin:
– broderie
– gravură laser
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Mărime | uni |
| Culoare | Negru |
| Sex | Unisex |
| Gramaj | 240 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| Tratament | tratament antipilling; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | satin |
| Personalizare | broderie; gravură laser; înlocuire etichete; |
| Buc intr-o pungă | 10buc |
| Comandă minim | 1buc |
Tabel marimi








