Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Fleece vestă unisex - Exit 525 - albastru marin
100,40 lei - 105,46 lei
Jachetă softshell pentru bărbaţi - Performance 522 - lime
300,06 lei - 302,10 lei
Fleece vestă unisex – Exit 525 – albastru regal
100,40 lei - 105,46 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
525-Exit-05
Categorii: Geci, Îmbrăcăminte
Descriere
Fleece vestă unisex
Descriere:
– material izolant
– interiorul gulerului prezintă bandă de întărire în culoarea materialului de bază
– fermoar spiralat pe toată lungimea cu protecţie pentru bărbie
– buzunare cu fermoar spiralat
– tivul inferior este prevăzut cu șnur elastic
– cusături decorative
– tratament anti-scămoșare pe partea exterioară
Se poate personaliza prin:
– broderie
– gravură laser
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, S, XL, XS |
| Culoare | albastru regal |
| Sex | Unisex |
| Gramaj | 220 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| Tratament | tratament antipilling; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; gravură laser; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
Tabel marimi








