Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Hanorac pentru damă - Viva 409 - verde mediu
125,87 lei
Hanorac pentru bărbaţi - Trendy Zipper 410 - verde sticlă
136,69 lei - 143,70 lei
Hanorac pentru bărbaţi – Adventure 407 – gri închis
121,95 lei - 125,79 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
407-Adventure-12
Categorii: Hanorace, Îmbrăcăminte
Descriere
Hanorac pentru bărbaţi
Descriere:
– croială dreaptă cu părţi laterale
– fermoar de metal pe toată lungimea
– guler ridicat din material raiat 2:2 și părţi laterale cu adaos de 5 % elastan
– interiorul gulerului prezintă bandă în culoare contrastantă
– buzunare tip marsupiu
– tivul inferior, manșetele și tivul buzunarelor sunt din material raiat 2:2 cu 5 % elastan
– interior pieptănat
Se poate personaliza prin:
– broderie
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, S, XL |
| Culoare | Gri Inchis |
| Sex | De bărbaţi; |
| Compoziţia materialului | 85 % bumbac; 15 % vâscoză; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Gramaj | 300 g/m²; |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
Tabel marimi








