Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Hanorac pentru bărbaţi - Voyage 452 - albastru marin
171,64 lei - 172,72 lei
Hanorac pentru bărbaţi – Voyage 452 – gri închis
171,64 lei - 172,72 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
452-Voyage-12
Categorii: Hanorace, Îmbrăcăminte
Descriere
Hanorac pentru bărbaţi
Descriere:
– croială dreaptă ce prezintă cusături laterale
– fermoar de metal pe toată lungimea
– logo-ul este gravat pe închizătorul fermoarului
– glugă căptușită, prevăzută cu șnur
– interiorul gulerului prezintă bandă de întărire
– mâneci raglan ce prezintă cusături decorative
– buzunare tip marsupiu
– tivul inferior și manșetele sunt din material raiat 2:2 cu 5 % elastan
– elemente contrastante
– interior nepieptănat
Se poate personaliza prin:
– broderie
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,59 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, S, XL |
| Culoare | Gri Inchis |
| Sex | De bărbaţi; |
| Compoziţia materialului | 85 % bumbac; 15 % vâscoză; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Gramaj | 320 g/m²; |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
Tabel marimi








