Jachetă de lucru unisex – Midi Parka High Vis Bicolor T51 – galben reflectorizat
790,38 lei
Jachetă de lucru unisex
Descriere:
– îmbrăcăminte de vizibilitate ridicată
– material impermeabil, anti-vânt și imperrespirabil
– hidrofug
– benzi reflectorizante
– glugă detașabilă
– fermoar modelat pe toată lungimea cu clapă și protecție pentru bărbie
– 2 buzunare frontale cu sistem velcro și clapă
– 3 buzunare aplicate pe interior la nivelul pieptului
– tivurile mânecilor sunt ajustabile prin sistemul velcro
– marginea mânecii prezintă gaură pentru degetul mare
– tivul inferior este prevăzut cu șnur elastic
– acces în vederea personalizării în partea din spate a căptușelii
– partea din spate poate fi prelungită
– model conform cu standardele EN ISO 20 471:2013 (clasa 2), EN 343:2003 (clasa 3:1)
– Număr produs Tricorp: 403023
Se poate personaliza prin:
– broderie
– transfer digital
Documente:
| Greutate | 1,29 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, 4XL, L, M, XL |
| Culoare | galben reflectorizat; |
| Sex | Unisex |
| Gramaj | 200 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| Windproof | windproof; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; transfer digital; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |








