Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Jachetă fleece pentru damă - Frosty 528 - turcoaz
119,55 lei - 122,34 lei
Jachetă fleece pentru copii – Frosty 529 – roşu
103,72 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
529-Frosty-07
Categorii: Geci, Îmbrăcăminte
Descriere
Jachetă fleece pentru copii
Descriere:
– material izolant
– interiorul gulerului prezintă bandă în culoare contrastantă
– fermoar spiralat pe toată lungimea cu protecţie pentru bărbie
– buzunare cu fermoar spiralat
– tivul inferior este prevăzut cu șnur elastic
– cusături decorative
– tratament anti-scămoșare pe partea exterioară
Se poate personaliza prin:
– broderie
– gravură laser
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,34 kg |
|---|---|
| Mărime | 122 cm/6 ani, 134 cm/8 ani, 146 cm/10 ani, 158 cm/12 ani |
| Culoare | Rosu |
| Sex | De copii |
| Gramaj | 220 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| Tratament | tratament antipilling; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; gravură laser; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
Tabel marimi








