Jachetă pentru damă – Pacific 3 in 1 534 – negru
436,24 lei
Jachetă pentru damă
Descriere:
– utilizare multiplă 3 în 1
– Jacheta exterioară:
– croială cambrată
– fermoar impermeabil cu protecţie pentru bărbie
– glugă detașabilă cu vârf întărit
– șnur elastic aplicat la glugă și la tivul inferior
– tivurile mânecilor sunt ajustabile prin sistemul velcro
– buzunare cu bordură și fermoar spiralat în sens invers
– buzunar aplicat la nivelul pieptului
– cusături impermeabile
– acces în vederea personalizării în partea laterală a căptușelii
– partea din spate este curbată și puțin alungită
– elemente contrastante
– Fleece interior:
– jachetă interioară din fleece detașabilă
– fermoar modelat pe toată lungimea
– buzunare cu bordură
– tivul inferior este prevăzut cu șnur elastic
– elemente contrastante
– tratament antiscămoșare pe ambele părţi
Se poate personaliza prin:
– gravură laser
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
| Greutate | 0,74 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, L, M, S, XL, XS |
| Culoare | Negru |
| Sex | De damă; |
| Gramaj | 130/220 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| Tratament | tratament antipilling; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | gravură laser; serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |








