Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Inapoi la produse
Jachetă pentru bărbaţi - Pacific 3 in 1 533 - turcoaz
436,24 lei - 479,86 lei
Jachetă softshell pentru bărbaţi – Casual 550 – knit gray
243,21 lei - 251,74 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
550-Casual-80
Categorii: Îmbrăcăminte, Jachete/Veste
Descriere
Jachetă softshell pentru bărbaţi
Descriere:
– softshell cu două straturi
– combinație de țesături tricotate și simple
– fermoar spiralat în sens invers pe toată lungimea
– tivurile mânecilor sunt ajustabile prin sistemul velcro
– buzunare cu fermoar spiralat în sens invers
– buzunar la nivelul mânecii
– 2 buzunare interioare
– elemente contrastante
– fleece interior cu finisaj antiscămoșare
Se poate personaliza prin:
– broderie
– sublimare
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,65 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, S, XL |
| Culoare | knit gray; |
| Sex | De bărbaţi; |
| Gramaj | 350 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; sublimare; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
| Material | softshell; |
Tabel marimi








