Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Inapoi la produse
Jachetă softshell pentru bărbaţi - Cool 515 - negru
242,53 lei - 245,51 lei
Jachetă softshell pentru bărbaţi – Cool 515 – roşu
242,53 lei - 245,51 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
515-Cool-07
Categorii: Îmbrăcăminte, Jachete/Veste
Descriere
Jachetă softshell pentru bărbaţi
Descriere:
– softshell cu membrană în trei straturi
– fermoar spiralat în sens invers pe toată lungimea
– șnur elastic aplicat la glugă și la tivul inferior
– tivurile mânecilor sunt ajustabile prin sistemul velcro
– buzunare cu bordură și fermoar spiralat în sens invers
– buzunar aplicat la nivelul pieptului , cu fermoar ascuns în cusătura despărţitoare
– partea din spate este curbată și puţin alungită
– elemente de contrast și reflectorizante
– Recomandări de îngrijire a produselor din softshell
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,52 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, S, XL |
| Culoare | Rosu |
| Sex | De bărbaţi; |
| Gramaj | 210 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| Material | softshell; |
| Windproof | windproof; |
| Rezistenţă la apă | 5 000 mm; |
| Permeabilitatea | 2 000 g/m²/24 h; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Etichetă | textilă; |
Tabel marimi








