Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Jachetă softshell pentru bărbaţi - Nano 531 - roşu
307,06 lei - 316,13 lei
Jachetă softshell pentru bărbaţi – Nano 531 – negru
307,06 lei - 316,13 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
531-Nano-01
Categorii: Îmbrăcăminte, Jachete/Veste
Descriere
Jachetă softshell pentru bărbaţi
Descriere:
– softshell cu membrană în trei straturi
– textură de softshell bine realizată
– finisaj Nanotex® impermeabil
– fermoar spiralat pe toată lungimea cu clapă
– glugă cu șnur
– gluga și tivurile mânecilor se pot ajusta prin sistem velcro
– buzunare cu fermoar spiralat în sens invers
– buzunar aplicat la nivelul pieptului
– partea din spate este curbată și puţin alungită
– elemente contrastante
– Recomandări de îngrijire a produselor din softshell
Se poate personaliza prin:
– broderie
– sublimare
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,66 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, S, XL |
| Culoare | Negru |
| Sex | De bărbaţi; |
| Gramaj | 280 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| Material | softshell; NANOTEX® RESIST; |
| Rezistenţă la apă | 5 000 mm; |
| Permeabilitatea | 600 g/m²/24 h; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; sublimare; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
Tabel marimi








