Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Inapoi la produse
Jachetă fleece unisex - Effect 530 - roşu marlboro
139,32 lei - 141,30 lei
Jachetă softshell pentru damă – Valley 537 – gri metalic
259,38 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
537-Valley-36
Categorii: Îmbrăcăminte, Jachete/Veste
Descriere
Jachetă softshell pentru damă
Descriere:
– softshell cu membrană în trei straturi
– croială cambrată
– platcă la nivelul umerilor
– fermoar spiralat în sens invers pe toată lungimea cu protecție pentru bărbie
– tivurile mânecilor sunt ajustabile prin sistemul velcro
– buzunare cu fermoar spiralat în sens invers
– buzunar aplicat pe interior la nivelul pieptului
– buzunar cu fermoar aplicat pe interior la nivelul pieptului în vederea personalizării
– tivul inferior este prevăzut cu șnur elastic
– partea din spate este curbată și puțin alungită
– elemente reflectorizante
– fleece interior cu finisaj antiscămoșare
– Recomandări de îngrijire a produselor din softshell
Se poate personaliza prin:
– broderie
– transfer digital
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,65 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, L, M, S, XL, XS |
| Culoare | gri metalic; |
| Sex | De damă; |
| Gramaj | 300 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 94 % poliester; 6 % elastan; |
| Material | softshell; |
| Rezistenţă la apă | 14 000 mm; |
| Permeabilitatea | 2 000 g/m²/24 h; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; transfer digital; |
Tabel marimi








