Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Jachetă softshell unisex – Bi-color EN ISO 20471 Softshell T52 – galben reflectorizat
735,45 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
T52-Bi-color EN ISO 20471 Softshell-97
Categorii: Îmbrăcăminte, Jachete/Veste
Descriere
Jachetă softshell unisex
Descriere:
– îmbrăcăminte de vizibilitate ridicată
– material impermeabil, anti-vânt și imperrespirabil
– benzi reflectorizante
– glugă detașabilă
– fermoar modelat pe toată lungimea cu protecție pentru bărbie
– buzunare cu fermoar spiralat în sens invers
– buzunar la nivelul pieptului cu suport pentru căști
– tivurile mânecilor sunt ajustabile prin sistemul velcro
– partea din spate este curbată și puțin alungită
– tivul inferior este prevăzut cu șnur elastic
– model conform cu standardul EN ISO 20 471:2013 (clasa 2)
– Număr produs Tricorp: 403007
Se poate personaliza prin:
– broderie
– transfer digital
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,93 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, 4XL, L, M, XL |
| Culoare | galben reflectorizat; |
| Sex | Unisex |
| Gramaj | 300 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| Windproof | windproof; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; transfer digital; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
Tabel marimi








