Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Inapoi la produse
Micro fleece pentru bărbaţi - Shift (GRS) 850 - sunset melanj
168,98 lei - 174,88 lei
Micro fleece pentru bărbaţi – Shift (GRS) 850 – argintiu melanj
168,98 lei - 174,88 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
850-Shift (GRS)-M3
Categorii: Geci, Îmbrăcăminte
Descriere
Micro fleece pentru bărbaţi
Descriere:
– poliester reciclat certificat
– fără etichetă – pregătit de rebranding
– fermoar spiralat în sens invers pe toată lungimea
– interiorul gulerului prezintă bandă de întărire
– buzunare cu fermoar
– cusături decorative
– elemente contrastante
– mai multe informații despre Standardul GRS
Se poate personaliza prin:
– broderie
– gravură laser
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, S, XL |
| Culoare | argintiu melanj; |
| Sex | De bărbaţi; |
| Gramaj | 300 g/m²; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Personalizare | broderie; gravură laser; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
| Etichetă | label free; |
| Compoziţia materialului | 100 % GRS poliester reciclat; |
| Material | Certified by Intertek 149203-GRS; |
Tabel marimi








