Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Tricou pentru bărbaţi - Basic 129 - midnight blue
27,24 lei - 36,66 lei
Tricou unisex - Resist LS R05 - alb
49,30 lei - 51,97 lei
Pantaloni de lucru pentru bărbaţi – Ranger W03 – ebony gray
204,19 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
W03-Ranger-94
Categorii: Îmbrăcăminte, Îmbrăcăminte de Lucru, Pantaloni
Descriere
Pantaloni de lucru pentru bărbaţi
Descriere:
– talie cu elastic în lateral
– 10 buzunare multifuncționale
– material întărit la nivelul genunchilor
– inel D din plastic și cârlig pentru chei și CI
– buclă pentru unelte
– cusătură dublă pentru rezistență ridicată
– material CORDURA® cu durabilitate ridicată în culoarea 01
– elemente reflectorizante
Se poate personaliza prin:
– broderie
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,67 kg |
|---|---|
| Mărime | 44/46, 48/50, 52/54, 56/58, 60/62 |
| Culoare | ebony gray; |
| Sex | De bărbaţi; |
| Compoziţia materialului | 35 % bumbac; 65 % poliester; |
| Gramaj | 270 g/m²; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
| Material | Cordura®; |
Tabel marimi








