Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Pantaloni de lucru unisex – RWS Work Pants T65 – portocaliu reflectorizant
399,67 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
T65-RWS Work Pants-98
Categorii: Îmbrăcăminte, Îmbrăcăminte de Lucru, Pantaloni
Descriere
Pantaloni de lucru unisex
Descriere:
– îmbrăcăminte de vizibilitate ridicată
– benzi reflectorizante
– talie cu elastic în partea din spate
– talie ajustabilă prin sistem velco
– buzunare multifuncționale
– model conform cu standardul EN ISO 20 471:2013 (clasa 1)
– Număr produs Tricorp: 503003
Se poate personaliza prin:
– broderie
– transfer digital
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,84 kg |
|---|---|
| Mărime | 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 |
| Culoare | portocaliu reflectorizant; |
| Sex | Unisex |
| Compoziţia materialului | 20 % bumbac; 80 % poliester; |
| Gramaj | 280 g/m²; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; transfer digital; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
| Certificări | EN ISO 20471:2013/A1:2016; |
Tabel marimi








