Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Pantaloni scurţi pentru copii – Miles 613 – alb
35,52 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
613-Miles-00
Categorii: Îmbrăcăminte, Îmbrăcăminte de Lucru, Pantaloni
Descriere
Pantaloni scurţi pentru copii
Descriere:
– material cu capacitate de uscare rapidă
– ideali pentru activități sportive și cele desfășurate în timpul liber
– lungime deasupra genunchilor
– talie elastică, ajustabilă cu șnur
– buzunar mic pe interior
– buzunare laterale
– material potrivit pentru sublimare (doar pentru culorile deschise)
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Mărime | 122 cm/6 ani, 134 cm/8 ani, 146 cm/10 ani, 158 cm/12 ani |
| Culoare | Alb |
| Sex | De copii |
| Gramaj | 150 g/m²; |
| Buc intr-o pungă | 10buc |
| Comandă minim | 1buc |
| Compoziţia materialului | 100 % micro poliester; |
Tabel marimi








