Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Inapoi la produse
Tricou polo pentru damă - Resist Heavy Polo R21 - portocaliu
98,00 lei - 118,52 lei
Pantaloni termici unisex – Thermal Underwear T75 – negru
187,20 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
T75-Thermal Underwear-T1
Categorii: Îmbrăcăminte, Îmbrăcăminte de Lucru, Pantaloni
Descriere
Pantaloni termici unisex
Descriere:
– materialul elastic conferă stabilitate formei
– caracteristici antibacteriene și de termoreglare
– cusături plate2
– se recomandă combinarea cu tricoul termic T02
– Număr produs Tricorp: 602001
Se poate personaliza prin:
– broderie
– transfer digital
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,20 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, L, M, S, XL |
| Culoare | Negru |
| Sex | Unisex |
| Gramaj | 140 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 84 % bambus; 5 % poliester; 11 % elastan; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; transfer digital; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
| Permeabilitatea | respirabil; |
Tabel marimi








