Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Tricou polo pentru bărbaţi - Prime (GOTS) 234 - albastru petrol
111,37 lei - 129,22 lei
Hanorac pentru damă - Moon 421 - gri închis
150,26 lei
Rochie pentru damă – Freedom 178 – negru
47,20 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
178-Freedom-01
Categorii: Îmbrăcăminte, Tricouri
Descriere
Rochie pentru damă
Descriere:
– fără etichetă – pregătit de rebranding
– croială lejeră și cusături laterale
– lungime deasupra genunchilor
– guler rotund cu decolteu adânc
– tivul gulerului este din același material de bază, cu 5% adaos de elastan
– etichetă pentru mărime, de dimensiuni mici, în partea posterioară a gulerului
– interiorul gulerului prezintă bandă de întărire pe spate de culoare 36
– este aplicată o bandă de întărire de la umăr la umăr
– mâneci întoarse cusute în 4 puncte
Se poate personaliza prin:
– imprimare digitală
– broderie
– serigrafie directă
– transfer digital
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,18 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, L, M, S, XL, XS |
| Culoare | Negru |
| Sex | De damă; |
| Compoziţia materialului | 100 % bumbac |
| Lavabil la | 40 °C |
| Gramaj | 180 g/m²; |
| Personalizare | imprimare digitală; broderie; serigrafie directă; transfer digital; |
| Buc intr-o pungă | 10buc |
| Comandă minim | 1buc |
| Etichetă | label free; |
Tabel marimi








