Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Inapoi la produse
Tricou unisex - Heavy New 137 - kaki deschis
33,29 lei - 40,27 lei
Stretch fleece pentru bărbaţi – Vertex W41 – albastru petrol
178,23 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
W41-Vertex-93
Categorii: Geci, Îmbrăcăminte
Descriere
Stretch fleece pentru bărbaţi
Descriere:
– material elastic neted cu capacitate de uscare rapidă
– croială dreaptă ce prezintă cusături laterale
– fermoar spiralat în sens invers pe toată lungimea cu protecție pentru bărbie
– interiorul gulerului prezintă bandă de întărire
– mâneci raglan
– manșete cu gaură pentru degetul mare
– buzunare cu fermoar
– prevăzut cu bandă elastică
– elemente contrastante
– agățătoare
Se poate personaliza prin:
– broderie
– transfer digital
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, S, XL |
| Culoare | albastru petrol; |
| Sex | De bărbaţi; |
| Gramaj | 280 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 5 % elastan; 95 % micro poliester; |
| foarte uscat | extra dry; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; transfer digital; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
Tabel marimi








