Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Inapoi la produse
Stretch fleece pentru bărbaţi - Direct 417 - albastru marin
149,28 lei - 152,95 lei
Stretch fleece pentru damă – Direct 418 – roşu
139,12 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
418-Direct-07
Categorii: Geci, Îmbrăcăminte
Descriere
Stretch fleece pentru damă
Descriere:
– material elastic neted cu capacitate de uscare rapidă
– ideal pentru activităţi sportive și cele desfășurate în timpul liber
– croială ajustată prin părţi laterale
– fermoar spiralat în sens invers pe toată lungimea
– glugă cu protecţie pentru bărbie
– interiorul gulerului prezintă bandă de întărire
– mâneci raglan
– buzunare cu fermoar
– prevăzut cu bandă elastică
– partea din spate este curbată și puţin alungită
– elemente de contrast (exceptând culoarea 01)
– sticker detașabil
Se poate personaliza prin:
– broderie
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, L, M, S, XL, XS |
| Culoare | Rosu |
| Sex | De damă; |
| Gramaj | 240 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 5 % elastan; 95 % micro poliester; |
| foarte uscat | extra dry; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Personalizare | broderie; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
| Etichetă | sticker label; |
Tabel marimi








