Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Tricou unisex - V-neck 102 - gri închis
27,92 lei - 32,40 lei
Tricou unisex - Classic 101 - alb
19,62 lei - 29,95 lei
Tricou pentru copii – Classic 100 – roşu
18,57 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
100-Classic-07
Categorii: Îmbrăcăminte, Tricouri
Descriere
Tricou pentru copii
Descriere:
– cusături laterale
– tivul gulerului este confecționat din material raiat 1:1
– este aplicată o bandă de întărire de la umăr la umăr
Se poate personaliza prin:
– imprimare digitală
– broderie
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Mărime | 110 cm/4 ani, 122 cm/6 ani, 134 cm/8 ani, 146 cm/10 ani, 158 cm/12 ani |
| Culoare | Rosu |
| Sex | De copii |
| Compoziţia materialului | 100 % bumbac |
| Gramaj | 160 g/m² |
| Lavabil la | 40 40 °C |
| Etichetă | satin |
| Personalizare | imprimare digitală; broderie; serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Buc intr-o pungă | 10buc |
| Comandă minim | 1buc |
Tabel marimi








