Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Tricou pentru bărbaţi - Fusion 163 - negru melanj
Indisponibil
Tricou unisex - Infinity 131 - gri ardezie
Indisponibil
Tricou pentru damă – Fantasy 140 – light mint
Indisponibil
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
140-Fantasy-L9
Categorii: Îmbrăcăminte, Tricouri
Descriere
Tricou pentru damă
Descriere:
– material cu capacitate de uscare rapidă
– croială cambrată ce prezintă cusături laterale
– tivul îngust al gulerului este confecționat din acelaşi material de bază
– interiorul gulerului prezintă bandă de întărire din același material de bază
– la nivelul umerilor este aplicată o cusătură de întărire
– ideal pentru activități sportive și cele desfășurate în timpul liber
– material potrivit pentru sublimare (doar pentru culorile deschise)
Se poate personaliza prin:
– serigrafie directă
– sublimare
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Mărime | L, M, XL |
| Culoare | light mint; |
| Sex | De damă; |
| Gramaj | 150 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| foarte uscat | extra dry; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | satin |
| Personalizare | serigrafie directă; sublimare; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Buc intr-o pungă | 10buc |
| Comandă minim | 1buc |
Tabel marimi








