Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Tricou polo unisex - Victory 217 - alb
42,00 lei - 42,15 lei
Tricou polo unisex - Victory 217 - negru
43,23 lei - 44,18 lei
Tricou polo unisex – Victory 217 – albastru marin
43,23 lei - 44,18 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
217-Victory-02
Categorii: Îmbrăcăminte, Tricouri polo
Descriere
Tricou polo unisex
Descriere:
– material cu capacitate de uscare rapidă
– ideal pentru activități sportive și cele desfășurate în timpul liber
– cusături laterale
– guler din material raiat 1:1
– fentă cu trei nasturi de culoarea materialului de bază
– interiorul gulerului prezintă o bandă confecţionată din acelaşi material precum cel de bază
– la nivelul umerilor sunt prezente cusături de întărire
– material potrivit pentru sublimare (doar pentru culorile deschise)
Se poate personaliza prin:
– 150 g/m²
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, S, XL |
| Culoare | Albastru marin |
| Sex | Unisex |
| Personalizare | broderie; transfer digital; |
| Gramaj | 150 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| foarte uscat | extra dry; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | satin |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
Tabel marimi








