Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Tricou unisex – Heavy New Free F37 – gri închis
34,29 lei - 41,19 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
F37-Heavy New Free-12
Categorii: Îmbrăcăminte, Tricouri
Descriere
Tricou unisex
Descriere:
– fără etichetă – pregătit de rebranding
– croială tubulară
– tivul îngust al gulerului este confecționat din material raiat 1:1, cu adaos de 5 % elastan
– etichetă pentru mărime, de dimensiuni mici, în partea posterioară a gulerului
– este aplicată o bandă de întărire de la umăr la umăr
– finisaj cu silicon
– puteți găsi culorile 04, 16, 44 pe care nu le vom mai produce, pe produsul FX7 în secțiunea LICHIDARE DE STOC
Se poate personaliza prin:
– imprimare digitală
– broderie
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, S, XL, XS |
| Culoare | Gri Inchis |
| Sex | Unisex |
| Compoziţia materialului | 85 % bumbac; 15 % vâscoză; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Gramaj | 200 g/m²; |
| Tratament | finisaj cu silicon; |
| Personalizare | imprimare digitală; broderie; serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Buc intr-o pungă | 10buc |
| Comandă minim | 1buc |
| Etichetă | label free; |
Tabel marimi








