Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Inapoi la produse
Tricou unisex - HV Dry 1V8 - galben reflectorizat
81,51 lei - 83,62 lei
Tricou unisex – HV Dry 1V8 – portocaliu reflectorizant
81,51 lei - 83,62 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
1V8-HV Dry-98
Categorii: Îmbrăcăminte, Tricouri
Descriere
Tricou unisex
Descriere:
– îmbrăcăminte de vizibilitate ridicată
– material în culoare fluorescentă, cu capacitate de uscare rapidă
– benzi reflectorizante cu structură segmentată
– cusături laterale
– tivul gulerului este confecționat din material raiat 1:1
– la nivelul umerilor este aplicată o cusătură de întărire
– model conform cu standardele EN ISO 20471 (clasa 3) și EN ISO 13688
Se poate personaliza prin:
– broderie
– transfer digital
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,20 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, S, XL |
| Culoare | portocaliu reflectorizant; |
| Sex | Unisex |
| Gramaj | 150 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | hârtie; |
| Personalizare | broderie; transfer digital; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
| Certificări | EN ISO 20471:2013/A1:2016; CE; |
Tabel marimi








