Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Inapoi la produse
Tricou polo pentru bărbaţi - Single J. 202 - alb
41,59 lei - 45,09 lei
Tricou unisex – HV Protect 1V9 – portocaliu reflectorizant
68,77 lei - 77,79 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
1V9-HV Protect-98
Categorii: Îmbrăcăminte, Tricouri
Descriere
Tricou unisex
Descriere:
– îmbrăcăminte de vizibilitate ridicată
– poliester în culoare fluorescentă pe partea exterioară
– bumbac pe partea interioară
– benzi reflectorizante 3M, cu certificare
– croială dreaptă ce prezintă cusături laterale
– tivul gulerului este confecționat din material raiat 1:1
– la nivelul umerilor este aplicată o cusătură de întărire
– model conform cu standardele EN ISO 20471 (clasa 2) și EN ISO 13688
Se poate personaliza prin:
– broderie
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, S, XL |
| Culoare | portocaliu reflectorizant; |
| Sex | Unisex |
| Compoziţia materialului | 55 % bumbac; 45 % poliester; |
| Gramaj | 175 g/m²; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | hârtie; |
| Personalizare | broderie; serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
| Certificări | EN ISO 20471:2013/A1:2016; CE; |
Tabel marimi








