Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Tricou unisex - Infinity 131 - negru
Indisponibil
Tricou unisex - Infinity 131 - alb
Indisponibil
Tricou unisex – Long Sleeve 112 – gri închis
Indisponibil
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
112-Long Sleeve-12
Categorii: Îmbrăcăminte, Tricouri
Descriere
Tricou unisex
Descriere:
– cusături laterale
– cusătură aplicată la nivelul umerilor cu bandă în culoare contrastantă
– tivul gulerului este confecționat din material raiat 1:1, cu adaos de 5 % elastan
– este aplicată o bandă de întărire de la umăr la umăr
– mâneci lungi
– acest produs nu se va mai fabrica în continuare
Se poate personaliza prin:
– imprimare digitală
– broderie
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, XL |
| Culoare | Gri Inchis |
| Sex | Unisex |
| Compoziţia materialului | 85 % bumbac; 15 % vâscoză; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Gramaj | 180 g/m²; |
| Etichetă | satin |
| Personalizare | imprimare digitală; broderie; serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Buc intr-o pungă | 10buc |
| Comandă minim | 1buc |
| 30 % | reducerea va fi aplicată în coș; |
Tabel marimi








