Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Tricou pentru copii - Pelican P72 - alb
13,03 lei
Tricou unisex - Parade P71 - alb
16,14 lei - 21,11 lei
Tricou unisex – Parade P71 – roşu
18,45 lei - 23,36 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
P71-Parade-07
Categorii: Îmbrăcăminte, Tricouri
Descriere
Tricou unisex
Descriere:
– croială tubulară
– tivul gulerului este confecţionat din material raiat 1:1
– interiorul gulerului prezintă bandă de întărire din același material de bază
– la nivelul umerilor este aplicată o cusătură de întărire
– etichetă detașabilă
Se poate personaliza prin:
– imprimare digitală
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, 4XL, L, M, S, XL, XS |
| Culoare | Rosu |
| Sex | Unisex |
| Compoziţia materialului | 100 % bumbac |
| Gramaj | 135 g/m²; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | etichetă detaşabilă (tear off); |
| Personalizare | imprimare digitală; serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Buc intr-o pungă | 10buc |
| Comandă minim | 1buc |
Tabel marimi








