Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Inapoi la produse
Tricou unisex - Peak P74 - galben
23,02 lei - 27,56 lei
Tricou unisex – Progress LS P75 – gri închis
28,24 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
P75-Progress LS-12
Categorii: Îmbrăcăminte, Tricouri
Descriere
Tricou unisex
Descriere:
– croială tubulară
– tivul gulerului este confecţionat din material raiat 1:1
– interiorul gulerului prezintă bandă de întărire din acelaşi material de bază
– la nivelul umerilor este aplicată o cusătură de întărire
– mâneci lungi
– etichetă detaşabilă
Se poate personaliza prin:
– imprimare digitală
– broderie
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, L, M, S, XL, XS |
| Culoare | Gri Inchis |
| Sex | Unisex |
| Compoziţia materialului | 85 % bumbac; 15 % vâscoză; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Gramaj | 150 g/m²; |
| Etichetă | etichetă detaşabilă (tear off); |
| Personalizare | imprimare digitală; broderie; serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Buc intr-o pungă | 10buc |
| Comandă minim | 1buc |
Tabel marimi








