Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Pantaloni scurţi pentru bărbaţi - Comfy 611 - gri închis
85,63 lei - 87,95 lei
Pantaloni scurţi pentru bărbaţi - Miles 612 - albastru marin
40,91 lei - 42,15 lei
Tricou unisex – Sailor 803 – albastru marin
47,15 lei - 51,87 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
803-Sailor-02
Categorii: Îmbrăcăminte, Tricouri
Descriere
Tricou unisex
Descriere:
– dungi în culori marinărești de alb-albastru marin
– cusături laterale
– tivul îngust al gulerului este confecționat din material raiat 1:1, cu adaos de 5 % elastan
– interiorul gulerului prezintă bandă de întărire din același material de bază
– la nivelul umerilor este aplicată o cusătură de întărire
Se poate personaliza prin:
– imprimare digitală
– broderie
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, S, XL, XS |
| Culoare | Albastru marin |
| Sex | Unisex |
| Compoziţia materialului | 100 % bumbac |
| Gramaj | 150 g/m²; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | satin |
| Personalizare | imprimare digitală; broderie; serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Buc intr-o pungă | 10buc |
| Comandă minim | 1buc |
Tabel marimi








