Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Vestă de lucru pentru bărbaţi – Ranger W54 – albastru marin
182,57 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
W54-Ranger-02
Categorii: Îmbrăcăminte, Jachete/Veste
Descriere
Vestă de lucru pentru bărbaţi
Descriere:
– fermoar modelat pe toată lungimea cu clapă și protecție pentru bărbie
– 6 buzunare multifuncționale
– buzunare cu clapă în partea de jos și buzunare cu fermoar și bordură
– tivul din partea inferioară poate fi ajustat prin capse în părțile laterale
– inel D din plastic și cârlig pentru chei și CI
– cusătură dublă pentru rezistență ridicată
– elemente reflectorizante
– material CORDURA® cu durabilitate ridicată în culoarea 01
Se poate personaliza prin:
– broderie
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Mărime | 44/46, 48/50, 52/54, 56/58, 60/62 |
| Culoare | Albastru marin |
| Sex | De bărbaţi; |
| Compoziţia materialului | 35 % bumbac; 65 % poliester; |
| Gramaj | 270 g/m²; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
| Material | Cordura®; |
Tabel marimi








