Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Vestă reflectorizantă pentru copii – HV Bright 9V4 – galben reflectorizat
Indisponibil
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
9V4-HV Bright-97
Categorii: Îmbrăcăminte, Jachete/Veste
Descriere
Vestă reflectorizantă pentru copii
Descriere:
– îmbrăcăminte de vizibilitate ridicată
– sistem de închidere cu velcro
– surfilat în culoarea 01
– benzirefl ectorizante
– model conform cu standardul EN 1150
Se poate personaliza prin:
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,10 kg |
|---|---|
| Mărime | 104 – 128 cm/4 – 6 ani, 116 – 140 cm/6 – 8 ani |
| Culoare | galben reflectorizat; |
| Sex | De copii |
| Gramaj | 120 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 100 % poliester; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Certificări | EN 1150; CE; |
| Personalizare | serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
Tabel marimi








