Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Fleece vestă unisex - Next 518 - roşu marlboro
73,09 lei - 87,95 lei
Vestă softshell pentru bărbaţi - Vision 517 - albastru marin
164,15 lei - 166,14 lei
Vestă softshell pentru bărbaţi – Vision 517 – negru
164,15 lei - 166,14 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
517-Vision-01
Categorii: Îmbrăcăminte, Jachete/Veste
Descriere
Vestă softshell pentru bărbaţi
Descriere:
– softshell cu două straturi
– fermoar spiralat pe toată lungimea cu protecţie pentru bărbie
– tivul inferior este prevăzut cu șnur elastic
– buzunare cu fermoar ascunse în cusături despărţitoare
– elemente contrastante
– fleece interior cu finisaj antiscămoșare
– Recomandări de îngrijire a produselor din softshell
Se poate personaliza prin:
– broderie
– sublimare
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,38 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, L, M, S, XL |
| Culoare | Negru |
| Sex | De bărbaţi; |
| Gramaj | 280 g/m²; |
| Compoziţia materialului | 94 % poliester; 6 % elastan; |
| Lavabil la | 30 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | broderie; sublimare; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
| Material | softshell; |
Tabel marimi








