Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Tricou pentru bărbaţi – Basic Recycled (GRS) 829 – alb
31,15 lei - 45,87 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
829-Basic Recycled (GRS)-00
Categorii: Îmbrăcăminte, Tricouri
Descriere
Tricou pentru bărbaţi
Descriere:
– 30 % (GRS) bumbac reciclat certificat
– croială tubulară
– tivul îngust al gulerului este confecționat din material raiat 1:1, cu adaos de 5 % elastan
– este aplicată o bandă de întărire de la umăr la umăr
– finisaj cu silicon
– mai multe informații despre Standardul GRS
Se poate personaliza prin:
– imprimare digitală
– broderie
– serigrafie directă
– transfer digital
– lito transfer
– serigrafie prin transfer
– înlocuire etichete
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, 3XL, 4XL, 5XL, L, M, S, XL, XS |
| Culoare | Alb |
| Sex | De bărbaţi; |
| Compoziţia materialului | 70 % bumbac; 30 % GRS bumbac reciclat; |
| Gramaj | 160 g/m² |
| Tratament | finisaj cu silicon; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | imprimare digitală; broderie; serigrafie directă; transfer digital; lito transfer; serigrafie prin transfer; înlocuire etichete; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
Tabel marimi








