Pentru plasarea unei comenzi, vă rugăm să ne contactați la: comenzi@matteosafety.ro
Tricou pentru bărbaţi - Basic Recycled (GRS) 829 - negru
34,71 lei - 51,66 lei
Tricou pentru bărbaţi - Basic Recycled (GRS) 829 - alb
31,15 lei - 45,87 lei
Tricou polo pentru damă – Pique Polo LS 231 – verde mediu
61,77 lei
Mai adauga in cos produse de 1.000,00 lei si platim noi livrarea!
SKU:
231-Pique Polo LS-16
Categorii: Îmbrăcăminte, Tricouri polo
Descriere
Tricou polo pentru damă
Descriere:
– model cambrat ce prezintă cusături laterale
– gulerul din material raiat 1:1, cu două dungi decorative în relief
– fentă îngustă cu patru nasturi de culoarea materialului de bază
– interiorul gulerului prezintă o bandă confecţionată din acelaşi material precum cel de bază
– la nivelul umerilor sunt prezente cusături de întărire
– mâneci lungi
Se poate personaliza prin:
– imprimare digitală
– broderie
– serigrafie directă
– transfer digital
Documente:
Informații suplimentare
| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Mărime | 2XL, L, M, S, XL, XS |
| Culoare | verde mediu; |
| Sex | De damă; |
| Compoziţia materialului | 65 % bumbac; 35 % poliester; |
| Lavabil la | 40 °C |
| Gramaj | 200 g/m²; |
| Etichetă | textilă; |
| Personalizare | imprimare digitală; broderie; serigrafie directă; transfer digital; |
| Comandă minim | 1buc |
| Buc intr-o pungă | 1buc; |
Tabel marimi








